Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Freja Květinářství

Tvorba webu | Seo optimalizace
web
www.freja.cz

Výsledek: podařilo se nám zařadit web mezi třemi prvními organickými výsledky hledání v Google a Seznam, celková SEO optimalizace, zvýšily se prodeje díky přehlednosti a responzivitě webu.

Freja Květinářství

O je online květinářství v Praze. Udělejte svým blízkým radost a darujte jim květiny, které je potěší. Nemusíte sledovat otevírací hodiny, abyste stihli nakoupit. Freja je online květinářství, a proto je pro vás vždy k dispozici.

Požadavky a cíle: starý web neodpovídal požadavkům společnosti, vyžadoval redesign a změnu textu, aby se zvýšila návštěvnost z organických výsledků hledání ve vyhledávači.

Problém: málo prodejů díky organickému hledání, málo klíčových frází, které by dostali web na první pozice ve vyhledávači.

Naše řešení: provedli jsme důkladnou analýzu klíčových dotazů a slov, přepracovali katalog produktů, vytvořili texty, které obsahovali námi zjištěné nejvhodnější klíčové fráze. Udělali jsme redesign, aby web byl přehledný a čistý. Implementovali jsme platební brány GoPay.

Chci nezávaznou konzultaci