Unicity Plzeň

Tvorba webu | Propojení s CRM
web
www.unicity.cz

Výsledek: návštěvníci webu začali aktivně vyplňovat poptávkové formuláře, které předtím nikdo nevyplňoval. Měsíční prodeje bytů se enormně zvedli (3-5 bytů za měsíc, ze starého webu 0-1), návštěvnost webu se zvýšila o 45 % a míra okamžitého opuštění klesla o 34 %.

Unicity Plzeň

O Projekt Unicity Plzeň se nachází v ulici Technická v klidné lokalitě na okraji Plzně v blízkosti Borského parku a vodní nádrže České údolí a nabízí komfortní a moderní bydlení jak pro mladé, tak rodiny.

Požadavky a cíle: web projektu Unicity nebyl responzivní a optimalizovaný pro mobilní telefony. Měl zastaralý design, což odrazovalo potencionální kupující, většina z nich totiž navštěvovala web z mobilního zařízení.

Problém: neresponzivní a neoptimalizovaný web pro mobilní zařízení, což způsobovalo odchod většiny potenciálních kupujících a nízké prodeje. Design webu byl zastaralý.

Naše řešení: vytvořili jsme nový design webu, zakomponovali jsme animační prvky pro zatraktivnění webové prezentace, přizpůsobili zobrazení budov a bytů pro mobilní zařízení a nastavili automatické propojení webu s CRM systémem pro prodejce projektu.

Chci nezávaznou konzultaci