Your Body Health

Tvorba webu
web
www.yourbodyhealth2.eu

Výsledek: přehledný a stylový web, který přináší kvalitní konverze, růst prodejů o 456 % v meziměsíčním srovnání, pokles bounce rate (míry okamžitého opuštění webu) o 63,5 %.

Your Body Health

O je společnost, která se zabývá prodejem vysoce kvalitní české přírodní ekologické kosmetiky firmy Botanicus a také vitamínů a doplňků stravy. Jejich nabídka je natolik pestrá, že si každý najde to, co potřebuje.

Požadavky a cíle: klient přišel s požadavkem předělat starý web, který nebyl responzivní ani designově přívětivý, neměl žádnou logickou strukturu a měl hodně technických chyb. Požadavkem bylo vytvořit nový, čistý a přehledný web, který by bylo možné používat pro prodej výrobků a nastavovat PPC reklamy, které by přinášeli požadovaný výsledek.

Problém: nstarý nepřehledný web, barevně neodpovídající vizi firmy, nedostačující technické řešení.

Naše řešení: vytvořili jsme webovou stránku dle grafického návrhu, který se líbil klientovi, propracovali kategorickou strukturu produktů, nastavili preferované možnosti platby a doručení, připravili web pro spuštění PPC kampaní, umožnili jednoduchou administraci webu ze strany klienta.

Chci nezávaznou konzultaci