Zelené město 3 Prémium

Tvorba webu | Propojení s CRM
web
www.zelenemesto3.cz
Výsledek: snížili jsme míru okamžitého opuštění webu o 23 %, zvýšili návštěvnost o 34 %, zvýšili počet poptávkových formulářů (z 1-3 za měsíc na 20-30 za měsíc), čímž jsme pomohli dosáhnout vyšších prodejů bytů.

Zelené město 3

O V lukrativní oblasti na rozhraní Jarova a Hrdlořez se nachází projekt Zelené město. Nové byty v jeho prémiové butikové etapě Zelené město 3 nabízí celkem 43 bytů. Toto je bydlení na skvělé adrese tak blízko přírody, jak jen to jde.

Požadavky a cíle: web projektu Zelené město 3 nebyl responzivní a optimalizovaný pro mobilní zařízení, měl zastaralý design, což odrazovalo potencionální kupující. Špatně se načítal 3D model výběru bytů a nebylo
možné pohodlně prohlížet detail jednotlivých bytů.

Problém: web nepřinášel žádné konverze, byly nulové výsledky placených reklam (PPC na Google a na Sklik, Facebook), špatná responzivita webu jak z počítače, tak z tabletu a mobilu.

Naše řešení: vymysleli jsme moderní design v luxusních barvách, se kterými se projekt asociuje, vytvořili jsme plně responzivní web, nastavili kvalitní a propracovaný 3D-výběr bytů, propojili web s CRM systémem pro prodejce, nastavili automatické propojení a aktualizaci.

Chci nezávaznou konzultaci