Zelené město Heights

Tvorba webu | Landing page
web
www.zelene-mesto.cz
Výsledek: během jednoho měsíce přišlo celkem 9 formulářů bez jakékoli reklamy a propagace, pomohli jsme prodejcům získat zákazníky pro zahájení předprodejů.

Zelené město Heights

O Zelené město Heights je další etapou úspěšného projektu společnosti Daramis Zelené město, tentokrát s přívlastkem Heights, nabízí celkem 232 nových bytů ve dvou 10. podlažních budovách, z toho jsou 3 podlaží podzemní.

Požadavky a cíle: pro tento nový projekt klient požadoval landing page (vstupní stránku), která by sloužila jednak jako krátká prezentace projektu, jednak jako nástroj pro sbírání kontaktů od potenciálních zájemců, které by klient přednostně kontaktoval při spouštění prodejů.

Problém: neexistoval způsob sbírat kontakty pro přednostní nabídky, chyběl jakýsi statistický nástroj pro vyhodnocení nejzajímavějších a nejžádanějších dispozic bytů pro klienty.

Naše řešení: vytvořili jsme webovou stránku dle grafického návrhu, vytvořili formulář pro sbírání kontaktů a pro sběr dat ohledně preferovaných dispozic, nastavili automatické propisování kontaktních údajů do CRM systému, který používají prodejci projektu.

Chci nezávaznou konzultaci