O nás

Marketon je digitální agentura, která posune vaše podnikání na novou úroveň.

Naše portfolio zahrnuje projekty pro klienty z velice různorodých odvětví.

Od začátku si klademe za cíl najít tu správnou cestu, jak pro vás udělat špičkovou digitální prezentaci, která splní jak vaše požadavky, tak i primárně požadavky vašich zákazníků. Naší hlavní službou je tvorba webových stránek, které opravdu fungují, přilákají nové zákazníci a zvýší příjmy vaši společnosti.

Usilujeme o dlouhodobé partnerství v rámci všech prvků vaší online prezentace.

Marketon

Mise

Vytvořit fungující digitální prezentaci pro vaši firmu s ohledem na potřeby, cíle a dostupné finanční prostředky.

Vize

Digitální agentura “Marketon” chce být vašim partnerem – zkušeným profesionálem ve svém oboru, který vám zajistí špičkovou digitální prezentaci. Zakládáme si na transparentní komunikaci, proklientském přístupu a opravdovém zájmu o úspěch vaší firmy.

Každý klient je pro nás důležitý a unikátní. Vážíme si mezilidských vztahů a podporujeme pravidelnou výměnu informací, nejen uvnitř firmy, ale i s našimi partnery – vámi.
 

Dobře víme, že malé a velké společnosti mají velice odlišné potřeby a cíle, stejně tak jako i odlišné dostupné finanční prostředky. Najdeme pro vaši společnost tu optimální cestu, abyste dosáhli nejlepšího poměru cena vs. výkon.

profesionální tým

Proč my?

01
Jsme partner

Koukáme na vaši firmu z pohledu zákazníka, zjišťujeme jeho potřeby a pracujeme pro vás tak, jako kdyby se jednalo o pomoc blízkému kamarádovi.

02
Jsme flexibilní

Přizpůsobíme webové stránky, reklamy, digitální komunikaci tak, jak vám to vyhovuje nejvíc v režimu ASAP.
 

03
Jsme realističtí

Používáme jen ty nástroje, které fungují. Neplýtváme vašim rozpočtem, rozumně ho rozdělujeme mezi jednotlivé aktivity a neztotožňujeme se s přístupem “čím více, tím lépe”.

04
Jsme profesionálové

Záleží nám na kvalitě a na vaši spokojenosti s výsledkem naší práce, proto se neustále vzděláváme, posouváme se dál spolu s vámi.

Průběh spolupráce

Jak to probíhá?

  • Vstupní konzultaci s námi je pro vás zcela zdarma. Během ní společně zjišťujeme profil vaše společnosti a vaši cílovou skupinu.
  • Uděláme analýzu trhu a zjistíme, jak má váš web vypadat a jaké funkce budou potřeba pro jeho správné fungování.
  • Navrhneme vám design, odsouhlasíme, příp. upravíme, nasadíme web a budeme následně sledovat jeho návštěvnost a funkcionalitu. 
  • Provede pro vás SEO analýzu tak, abyste se zobrazovali na prvních pozicích vyhledávačů.
  • Pomůžeme vám s vizuální identitou vaši značky – vytvoříme nebo předěláme logo, připravíme tiskoviny v podobě letáků, plakátů.