Webové stránky

Di Wear

Di Wear je značka oblečení založená v roce 2022.  Specializuje se na výrobu dámského spodního prádla, spolupracuje s ukrajinskou značkou Di Helen. Tak jako krásu diamantu podtrhne vhodný drahý kov, do něhož je vsazen, tak krásu ženského těla podtrhne to pravé spodní prádlo. Žena je přece to nejcennější na světě, to je ten diamant!

Daramis

Daramis je realitní a investiční společnost, která se zabývá nákupem, výstavbou a správou rezidenčních a komerčních nemovitostí. Vznikla v České republice v roce 2000. 

Naše řešení: nabidli jsme nový moderní design webu, doporučili rozložení jednotlivých stránek a podstránek, vymysleli systém prezentace jednotlivých rezidenčních a komerčních projektů,  přidali sekce, které předtím neexistovali, vytvořili responzivní, mobilní a rychlý web.

Výsledek: míra okamžitého opuštění webu klesla o 30 %, návštěvníci zůstali na webu o 50 % déle, než předtím.

Zelené město 3

V lukrativní oblasti na rozhraní Jarova a Hrdlořez se nachází projekt Zelené město. Nové byty v jeho prémiové butikové etapě Zelené město 3 nabízí celkem 43 bytů. Toto je bydlení na skvělé adrese tak blízko přírody, jak jen to jde.

Naše řešení: vymysleli jsme moderní design v luxusních barvách, s kterými se projekt asociuje, vytvořili plně responzivní web, nastavili kvalitní a propracovaný 3D-výběr bytů, propojili web s CRM systémem pro prodejce, nastavili automatické propojení a aktualizaci.

Výsledek: snížili jsme míru okamžitého opuštění webu o 23 %, zvýšili návštěvnost o 34 %, zvýšili počet poptávkových formulářů (z 1-3 za měsíc na 20-30 za měsíc), čímž jsme pomohli dosáhnout vyšších prodejů bytů.

Mactor

Mactor je profesionálem ve stavebnictví – provádí řezání a vrtání železobetonových konstrukcí. Používá velice kvalitní nářadí od Hilti a Brokk. 

Naše řešení: prostudovali jsme jak domácí, tak i zahraniční konkurenci v oboru, vytvořili strukturu webu, obnovili logo, vytvořili kvalitní obsah v podobě fotek a videí, přidali relevantní informace, které nejlépe popisují kvalitu a profesionalitu nabízených služeb, vytvořili design na míru, zpracovali responzivní webovou stránku, udělali návrh vizitek.

Výsledek: relevantní návštěvnost webu vzrostla o 30 %, zlepšily se pozice v SEO.

Nova et vetera

je developer, jehož cílem je udělat takovou rekonstrukci, která promění starý a unavený interiér na nový, komfortní a prakticky řešený domov, splňující veškeré nároky na moderní bydlení.

Naše řešení: Udělali jsme logo, které maximálně odpovídalo požadavkům klienta a vizi společnosti, zpracovali design vizitek a firemních podpisů, zkoumali jsme weby v oboru, a vytvořili unikátní, velmi moderní a jednoduchý design, vytvořili web ve dvou jazycích, propracovali web pro SEO.

Výsledek: Společnost Nova et Vetera má vlastní unikátní branding, má stránky, které jak skvělé prezentují nabídku tak i přilákají potenciální zájemce o jejich nemovitosti.

Grafika